Fleuresse

Home / Fleuresse

Kyani Fleuresse Yeni Nesil Cilt Bakım Ürünleri

Dört Fleuresse ürünü de İsviçre Uttwiler elmasının kök hücre özütünü içermektedir. Bu çok önemli bir nokta; çünkü bu özüt cildimizdeki kök hücrelerin aktivite ve antioksidan potansiyellerini uyarır. Cildimizdeki kök hücreler, cildin dönüşümü, cildi taze tutması ve biz yaşlandıkça cildi gençleştirmesi konularında cilt sağlığı bakımımızdan sorumludur. Biz yaşlandıkça, cilt yenileme hızımız azalmaktadır, bu noktada cilde kök hücre özütü eklemek cildin doğal antioksidan potansiyelini ve kendi kök hücrelerimizin etkinliğini arttırır. Kök hücrelerimizi, doğal olarak fonksiyonlarını sürdürmeye teşvik eden büyüme faktörleri ve sinyal molekül içeren bir özüt ekliyoruz. Bütün Flueresse ürünleri içinde, Flueresse Serum İsviçre Uttwiler elması kök hücresini, daha iyi bir cilt yenileme ve gelişmiş gençleşme için en yüksek konsantrasyonda içerir.

Kyäni Nitro ürünlerinden bildiğimiz Noni meyvesi özütü, cilde uygulandığında Kyäni besin ürünleriyle eşdeğer faydaları sağlamaktadır. Bu da artan nitrik oksit üretimi demektir ve ciltteki kan dolaşımını ve akışını arttırmaya yardımcı olur. Bütün Flueresse ürünleri içerisinde, Noni meyve özütünü en yüksek konsantrasyonda içeren Flueresse Cleanser’dir. Çünkü cilt gözeneklerinin açılmasına yardımcı olmasını sağlar ve cildi Fleuresse Serum, Gündüz ve Gece kremlerinin aktif besinlerini emmeye hazırlar.

Flueresse ürünlerindeki Yaban Mersini özütü kozmetik seviyededir. Kyäni Sunrise’da bulunan vahşi Alaska Yaban Mersini, vücutta sindirilip ve metabolize edilirken, Fleuresse ürünlerinde bulunan yaban mersini özütü, cilde uygulandığında başka işlemler yapılmaksızın biyoyararlanım sağlamaktadır. Bu sebeple, Flueresse ürünlerinde rafine edilmiş Yaban Mersini özütü, kozmetik kullanım için özel olarak hazırlanmıştır. Güçlü bir antioksidan ve cilt koruyucu işlevi görür.
Kyäni Sunset’ten bildiğimiz Tocotrienoller, E vitamininin en güçlü şeklidir ve en güçlü lipid antioksidanlarından biridir. Cilt bir dizi su ve lipid katmanları içerir, bu nedenle bir cilt bakımı ürününde her iki antioksidan tipinin de olması gerekmektedir.

Sonuç olarak; Kyäni’deki besin ürünleri ve cilt bakım ürünlerinde ortak olan şey, her birinin tek başına çok güçlü olması ve onları çok değerli ve eşsiz kılan 4 çekirdek içermeleridir. Ancak, Flueresse Cilt Bakım ürünlerinin içerikleri, ürünün kendisinde daha önemlidir, belirli bir maddenin daha fazla miktarda olduğu her bir ürün, Cilt Bakımı alanında farklı bir amaca hizmet eder, böylece tüm ürünlerin birleşimi cildiniz üzerinde tam bir canlanma ve koruma için tam etkiyi sağlar.

Kyani Fleuresse Cilt Bakım Ürünleri Ne İçermez?

Cilt bakımınızda kullandığınız ürünlerin içerikleri kadar, içeriğinde yer almayan maddeler de çok önemlidir. Kyani Fleuresse cilt bakımı doğal olarak sınıflandırılmış ve sürdürülebilir kaynaklardan elde edilmiştir. Buna ek olarak hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. İşte tüm Kyani Fleuresse ürünleri için bazı önemli noktalardır:

Tüm cilt tipleri için uygundur.
Paraben içermez.
Petrol ürünleri içermez.
Mineral yağ içermez.
Sülfat/Sülfitler yoktur.
Fitalat ve Triklosan içermez.
Sığır ürünleri içermez.
Süt ürünleri içermez.
Glütensizdir.
Sentetik boyarmadde içermez.